„Moje Hotele” – Kajko i Kokosz w nowym programie lojalnościowym dla gości hoteli i restauracji w Polsce

Innowacyjny program lojalnościowy z intuicyjną aplikację „Moje Hotele”, którą można pobrać na smartfon. Unikalne nagrody i wyjątkowe materiały promocyjne oparte są na postaciach ze znanego polskiego komiksu „Kajko i Kokosz” autorstwa Janusza Christy, na które uzyskano licencję od Fundacji Kreska im. Janusza Chirsty.

Od wielu lat popularne są wszelkiego rodzaju programy lojalnościowe bardzo często powiązane nie tylko z nagradzaniem za wykonane transakcje, ale także z konkretnym motywem nagród w oparciu o bohaterów z bajek, filmu czy sportu. W ten trend wpisuje się propozycja nowego programu lojalnościowego „Moje Hotele”.  Postacie z serii komiksów „Kajko i Kokosz” autorstwa Janusza Christy m.in. tytułowi Kajko i Kokosz, ale także Łamignat, Jaga, Mirmił, smok Miluś znalazły się na materiałach promocyjnych programu (m.in. pysznych lizakach) jak i przedmiotach w katalogu nagród dla gości hotelowych.

Lizaki Kajko i Kokosz – Moje Hotele

Po raz kolejny pokazujemy, że kultowy komiks może „żyć” w obecnych realiach biznesowych. Tym razem licencja Fundacji trafiła do branży hotelarskiej. Trzymam kciuki za szybki rozwój programu „Moje Hotele”. Dla naszej Fundacji to kolejny krok w budowaniu i promocji silnej marki jaką są Kajko i Kokosz. – mówi Paulina Christa Prezes Fundacji Kreska im. Janusza Christy.

By przystąpić do programu, wystarczy się zarejestrować w dedykowanej aplikacji mobilnej lub na stronie mojehotele.pl. Lista obiektów, w których naliczane są punkty dynamicznie rośnie i znajduję się w aplikacji i na stronie www.

Aplikacja mobilna „Moje Hotele”

Program każdemu użytkownikowi daje następujące korzyści:

– każde wydane w hotelu lub restauracji 10 zł to 1 punkt;

– punkty można wymienić na nagrody z katalogu nagród (m.in. unikalne przedmioty z „Kajko i Kokosze”, vouchery pobytowe do hoteli, czy też praktyczne przedmioty jak powerbanki);

– możliwość zakupu noclegów w bardzo atrakcyjnych cenach (cześć noclegów oferowanych jest w formie licytacji już od 1 zł!);

– możliwość skorzystania z unikalnych specjalnych ofert;

– udział w konkursach gdzie do wygrania są darmowe pobyty w hotelach;

Dodatkowo goście mogą w wygodny sposób dokonać rezerwacji, ocenić hotel czy restaurację. Każdy użytkownik programu po pobycie w hotelu otrzymuje przy wyjeździe otrzymuje drobny upominek w postaci wody mineralnej na drogę oraz w przypadku pobytu z dziećmi pyszne lizaki lub owoce.

– Coraz częściej korzystamy z usług hoteli i restauracji. Udział w programie lojalnościowym Moje Hotele pozwoli na uzyskanie dodatkowych korzyści, w tym wyjątkowych ofert noclegowych, które są dostępne w formie licytacji już od 1 zł. A dodatkową atrakcją będą materiały i nagrody z najsłynniejszego polskiego komiksu Kajko i Kokosz, do którego duży sentyment ma pokolenie pamiętające te komiksy z lat 80 i 90 – argumentuje Piotr Tabor Prezes firmy Hotele i Gastronomia PLUS Sp. z o.o., która administruje program.

Informacja prasowa

red. Fundacja Kreska im. Janusza Christy