Umowa z Fundacją na produkcję i wprowadzenie do sprzedaży gadżetów kolekcjonerski z komiksów Janusza Christy z Edu Art Media

W marcu 2021 roku Fundacja Kreska podpisała nową umowę licencyjną z firmą Edu Art Media, której główny celem jest wprowadzenie na rynek polski krótkich serii kolekcjonerskich produktów opartych na grafikach z całego dorobku Janusza Christy. Na początek będą to gadżety bazujące na komiksie ,,Kajko i Kokosz” oraz szkicach Mistrza. Pierwsze produkty sprzedawane są już od kwietnia w dedykowanym sklepie online AleKreska.pl. Oprócz kubków, t-shirtów i innych gadżetów codziennego użytku produkowanych przez Edu Art Media planuje ona rozszerzenie oferty dla Fanów Christy o wydawane przez Egmont Polska komiksy ,,Kajko i Kokosz”, ,,Kajtek i Koko w kosmosie”, czy przygody Gucka i Rocha. W sklepie można już też nabyć figurki, magnesy i zestawy Kajko i Kokosz.

Docelowo na AleKreska.pl mają się też pojawić serie kolekcjonerskie z wzorami przygotowanymi przy współpracy z czołowymi artystami i rysownikami polskich komiksów.

Informacja prasowa/ red. Fundacja

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments