Ogłoszono nominacje do 16. Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury wśród nich musical Kajko i Kokosz Szkoła latania Teatru Syrena

Kapituła XVI Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury ogłosiła właśnie listę nominowanych do tego wyróżnienia. Miło nam poinformować, że nominacje otrzymali:

foto; Facebook Teatr Syrena
  • Marcin Wortmann w kategorii „Najlepszy wokalista musicalowy” (za rolę Augusta II Mocnego w musicalu „Bitwa o tron”)
  • Tomasz Jacyków w kategorii „Najlepsze kostiumy” (za musical „Bitwa o tron”)
  • Musical familijny „Kajko i Kokosz. Szkoła latania” w kategorii „Najlepszy spektakl dla młodego widza” (spektakl w reżyserii Jakuba Szydłowskiego i z muzyką Jakuba Lubowicza powstał na naszej licencji: CHRISTA/FUNDACJA KRESKA)
foto: Facebook Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury

Organizatorem nagród jest Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury. O tym, do kogo ostatecznie trafią wyróżnienia, kapituła zdecyduje po wakacjach, a wręczenie nagród zaplanowano na wrzesień.

„Teatralne Nagrody Muzyczne im. Jana Kiepury to jedyny ogólnopolski konkurs, który honoruje artystów i twórców związanych ze środowiskiem teatralno-muzycznym. Konkurs łączy wiele obszarów teatru muzycznego: teatr operowy, operetkowy i musicalowy” – czytamy w informacji przesłanej PAP przez Ewę Kacprzak-Krzysik z MTM.

Nominowany spektakl „Kajko i Kokosz Szkoła latania ” możecie zobaczyć na scenie teatru Syrena już od 1 do 3 lipca (bilety tutaj)

Gratulujemy całemu zespołowi Teatru Syrena!

red. Fundacja Kreska

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments