KALENDARZE 2023 z KAJKIEM I KOKOSZEM – kolekcjonerskie prezenty na cały nadchodzący rok od AleKreska.pl

W tym roku w sprzedaży dostępne są dwa kalendarze ścienne z bohaterami komiksu Janusza Christy. W obu przypadkach wydrukowane zostaną w nakładach kolekcjonerskich po 250 egz.

KALENDARZ KAJKO I KOKOSZ LATA 80.

12 rysunków Janusza Christy. Reedycja wybranych ilustracji Mistrza do kalendarza dla Milicji Obywatelskiej, który ukazał się w 1987 r. ( przeczytasz więcej na blogi NA PLASTERKI).

Za opracowanie i wybór ilustracji do kalendarza odpowiada Arek Salamoński nagrodzony ZŁOTYM PUCHAREM przez przez Paulinę Christę – Prezesa Fundację KRESKA im. Janusza Christy na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi w 2022 r.

Wyjątkowe kalendarium Świąt Komiksowych powstało przy współpracy z Krzysztofem Janiczem, słynnym Kapralem z bloga NA PLASTERKI

KALENDARZ KAJKO I KOKOSZ LATA 80.

nakład: 250 egzemplarzy
format: A3 – 297 x 420 mm,
okładka: kreda błysk 300g,
środek: liczba ilustracji 12 ilość kart: 6, kreda mat 170g,
podkład: karton na spodzie po całości

Wydawca: Edu Art Media

Sprzedaż: AleKreska.pl => bit.ly/kalendarzKIK2023

cena: 49 zł

KAJKO I KOKOSZ Kalendarz trójdzielny 2023

Wyjątkowa, pełna dynamiki grafika stworzona na bazie komisowych postaci Janusza Christy przez Mieczysława Fijała – autora ,,Oskara i Fabrycego”, komiksu wyróżnionego w konkursie na komiks dla dzieci im. Janusza Christy oraz jednego z rysowników oficjalnej kontynuacji kultowej serii ,,Kajko i Kokosz – Opowieści z Mirmiłowa”.

Parametry techniczne KAJKO I KOKOSZ Kalendarz trójdzielny 2023

nakład limitowany 250 sztuk
format 800 x 320 mm
plecki karton 300 g