Poszukiwani fani „Kajka i Kokosza” do pomocy w tworzeniu nowych gier

RedDeer.games, niezależne studio deweloperskie, jedna z najszybciej rozwijających się firm w polskim gamedevie, rozbudowuje zespół odpowiedzialny za stworzenie i rozwój gier osadzonych w uniwersum kultowych komiksów “Kajko i Kokosz”. Dwie gry “Kajko i Kokosz” powstaną przy współpracy z Fundacją Kreska im. Janusza Christy, z którą spółka RedDeerGames nawiązała współpracę w maju tego roku, i zostaną wydane w pierwszej kolejności na platformie Nintendo Switch. Kajko, Kokosz, Ludmiła i smok Miluś czekają i rekrutują!

Firma szuka obecnie osób, które wzmocnią team odpowiedzialny za gry w uniwersum “Kajka i Kokosza”. Jeśli zaczytywałeś się w tych komiksach i teraz chcesz sam dołożyć swoje trzy grosze do nowych opowieści z kultowymi bohaterami, to okazja właśnie dla ciebie. RDG szuka m.in. scenarzystów, grafików, programistów i designerów. Sprawdź aktualne oferty pracy na  www.reddeergames.com/career i stań się członkiem słowiańskiej drużyny superbohaterów! Więcej o naszej współpracy z Fundacją im. Janusza Christy przeczytasz TUTAJ.

O REDDEER.GAMES

RedDeer.games (RDG) to niezależne studio deweloperskie. Spółka wydaje gry swoje oraz tworzone przez innych producentów. Wydane przez RedDeerGames tytuły to m.in.: Cyber Protocol, Brawl Chess, Nirvana Pilot Yume, Clumsy Rush, Art Sqool, Under Leaves oraz Little Mouse’s Encyclopedia. Aktualnie firma pracuje nad grą science fiction Time Hole, której konsultantem jest były dyrektor NASA – Dr Alexander Nawrocki oraz nad  komiksową, pełną humoru platformówką – 7 Horizons.

Odwiedź reddeer.games aby dowiedzieć się więcej o nas.

red. Fundacja Kreska

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments