Pomorskie: Rusza konkurs rysunkowy na dalsze losy Kajka i Kokosza! Do wygrania wyjątkowe gadżety dla małych i dużych fanów komiksu Janusza Christy

Konkurs „DALSZE LOSY KAJKA I KOKOSZA” adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych, przedszkoli, uczestników zajęć organizowanych przez placówki kulturalne, oświatowo- wychowawcze, centra edukacji i biblioteki oraz wszystkich innych zainteresowanych z woj. pomorskiego. Uczestnicy mogą przystąpić do konkursu jako reprezentanci swojej placówki lub indywidualnie.

Praca komiksowa powinna dotyczyć tematu konkursu i być narysowana samodzielnie przez autora. Treścią pracy konkursowej ma być historia stanowiąca zamkniętą całość.

Uczestnicy: Prace zostaną ocenione w następujących kategoriach wiekowych:

6 – 11 lat
12 – 16 lat
powyżej 16 lat
Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie 2 prace.

Technika prac konkursowych: malarstwo, rysunek, grafika (również komputerowa) oraz techniki mieszane.

Prace wraz z oświadczeniami zawartymi w regulaminie konkursu (tu do pobrania ) należy nadesłać do 10 lipca 2021 roku Prace na adres Biura Konkursu: Grodzisko w Sopocie ul. Jana Jerzego Haffnera 63, 81-715 Sopot lub mailowo na adres: edu@fundacjakreska.pl z dopiskiem: konkurs: „Dalsze losy Kajka i Kokosza”.
Nagrody oraz wyróżnienia wręczone zostaną 17 lipca 2021 podczas Zlotu Fanów Kajka i Kokosza – Urodziny Janusza Christy. Skansen Archeologiczny – Grodzisko w Sopocie ul. Jana Jerzego Haffnera 63, 81-715 Sopot

Nagrodami w Konkursie są produkty i gadżety z serii komisowej Kajko i Kokosz dostosowane do każdej kategorii wiekowej (kubki, figurki, zestawy promocyjne Kajko i Kokosz).

Organizator konkursu: Fundacja Kreska im. Janusza Christy

Partnerzy: Bauhaus i Hotel Sopot

Współorganizator Zlotu Fanów Kajka i Kokosza – Urodziny Janusza Christy. – Skansen Archeologiczny – Grodzisko w Sopocie

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments