Kajko i Kokosz – Udzielanie licencji

Zawarcie umowy licencyjnej oznacza zgodę Fundacji Kreska im. Janusza Christy na wykorzystanie wizerunków Kajka i Kokosza oraz wszystkich innych postaci z całego okresu twórczości Janusza Christy przez licencjobiorcę w zakresie i na warunkach określonych w tej umowie.

kajko-i-kokosz-licencja
Umowy mogą być zawierane w formie licencji, każdorazowo indywidualnie negocjowanej z Klientem na wyłączność lub nie na czas określony przez Fundację i licencjonobiorcę na terenie Rzeczpospolitej Polski lub bez ograniczenia do wykorzystania w dowolnym kraju świata

Na pytania:
Jak kupić licencje i jakie są jej warunki?
Co zyskasz dzięki współpracy z Fundacją „Kreska” im. Janusza Christy
Na jakie postaci możesz kupić i wykorzystać na produkcie, w kampanii reklamowej czy w trakcie organizowanego przez Ciebie eventu?
Jak wykorzystać postaci na produkcie?
Jak promować usługę z wykorzystaniem licencyjnych postaci?
Jakie prawa nabywasz ?
Jak zweryfikować prawidłowe wykorzystanie postaci komiksowych ?
Jak podjąć z nami współpracę , nie naruszyć praw autorskich i majątkowych do postaci oraz fragmentów dzieł Janusza Christy?

Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na powyższe pytania, czy wykorzystać potencjał i wizerunek bohaterskich wojów Kajka i Kokosza oraz innych postaci z dzieł Janusza Christy skontaktuj się z nami wysyłając mail na adres:
e-mail: biuro@fundacjakreska.pl