„Komiksowa archeologia” w Ostrołęce

Wystawa „Kajko i Kokosz – komiksowa archeologia” tym razem zawitała do Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce. Na wystawie można zobaczyć również eksponaty z archiwum naszej Fundacji oraz zestaw klocków i figurek Lego przygotowany przez blog Na plasterki!!!. Wystawę otworzyła osobiście Paulina Christa, a Kapral i Łamignat wygłosili prelekcję „200 nieznanych prac Janusza Christy”. Wystawę można oglądać od 8 kwietnia do 29 czerwca 2017 r.

Wystawa „Kajko i Kokosz – Komiksowa archeologia” w Ostrołęce. [fot. eostroleka.pl]
Wystawa „Kajko i Kokosz – Komiksowa archeologia” w Ostrołęce. Paulina Christa otwiera wystawę. [fot. eostroleka.pl]
Wystawa „Kajko i Kokosz – Komiksowa archeologia” w Ostrołęce.
Wystawa „Kajko i Kokosz – Komiksowa archeologia” w Ostrołęce. [fot. MKK, Anna Siudak]
Wystawa „Kajko i Kokosz – Komiksowa archeologia” w Ostrołęce.
Wystawa „Kajko i Kokosz – Komiksowa archeologia” w Ostrołęce. [fot. archiwum Fundacji]
Wystawa „Kajko i Kokosz – Komiksowa archeologia” w Ostrołęce.
Wystawa „Kajko i Kokosz – Komiksowa archeologia” w Ostrołęce. [fot. moja-ostroleka.pl]