„Komiksowa archeologia” w Gnieźnie

Wystawa „Kajko i Kokosz – Komiksowa archeologia” kontynuuje podróż po Polsce. Od 15 listopada będzie prezentowana w Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie. Dodatkową atrakcją wystawy są oryginalne plansze oraz ciekawostki kolekcjonerskie z archiwum naszej Fundacji. Wystawę będzie można oglądać do 25 lutego 2018 r.

Wystawa „Kajko i Kokosz – Komiksowa archeologia” na zamku ww Gnieźnie..
Wystawa „Kajko i Kokosz – Komiksowa archeologia” w Gnieźnie. [fot. archiwum Fundacji]
Wystawa „Kajko i Kokosz – Komiksowa archeologia” w Gnieźnie.
Wystawa „Kajko i Kokosz – Komiksowa archeologia” w Gnieźnie. [fot. Rafał Wichniewicz – Gniezno24]
Wystawa „Kajko i Kokosz – Komiksowa archeologia” w Gnieźnie.