„Komiksowa archeologia” na zamku w Gniewie.

Wystawa „Kajko i Kokosz – komiksowa archeologia”, po sukcesie jaki odniosła w Sopocie, wyruszyła w podróż po Polsce. Od 23 kwietnia prezentowana jest na zamku w Gniewie. Na wystawie można obejrzeć również oryginalne plansze, gadżety i pamiątki związane z Januszem Christą udostępnione przez naszą Fundację. Niewątpliwą atrakcją ekspozycji jest zestaw klocków odwzorowujący budowle i postacie ze świata Kajka i Kokosza przygotowany przez blog Na plasterki!!!. Wystawa będzie pokazywana do 18 września 2016r.

"Kajko i Kokosz - Komiksowa archeologia" na zamku w Gniewie.

Wystawa „Kajko i Kokosz – Komiksowa archeologia” na zamku w Gniewie. [fot. Andrzej Radomski]

"Kajko i Kokosz - Komiksowa archeologia" na zamku w Gniewie.

Wystawa „Kajko i Kokosz – Komiksowa archeologia” na zamku w Gniewie. [fot. archiwum Fundacji]