„Baśniowe Mikołajki w Aquaparku Sopot”. Wystawa prac Janusza Christy w Sopocie.

W dniach od 5 do 7 grudnia 2014 r. odbyły się  „Baśniowe Mikołajki w Aquaparku Sopot” w trakcie, których można było zobaczyć dwie wystawy prac Janusza Christy twórcy kultowej serii komiksów Kajka i Kokosza. Odwiedzający mieli okazję „dotknąć” ponad 50 plansz z oryginalnymi rysunkami komiksów „Kajko i Kokosz dzielni woje Mirmiła”, jak również pamiątki rodzinne. Dodatkową atrakcją dla dzieci były bezpłatne warsztaty komiksowe.

PLAKAT_miniejsze
W piątkowy wieczór 5 grudnia o godz. 18:00 nastąpiło również oficjalne przedstawienie celów i zakresu działalności naszej przyszłej  Fundacji, która opierać się będzie na edukacji, animacjach oraz organizacji imprez i spotkań tematycznie związanych z książkami dla dzieci, komiksami, fantastyką, jak również pokazami filmów.