Oranżada czerwona Kajko i Kokosz – nowy smak w sieci Biedronka

Oranżada czerwona orzeźwia i wzorowo gasi pragnienie. Jej kultowy smak ożywi Wasze wspomnienia i podkręci zabawę  z przyjaciółmi. Tak podobno twierdzą fani komiksów, którym udało się już zdobyć magiczny napój gazowany.

Foto: mat. prasowe Browar Jan Olbracht

Oranżada czerwona dzięki współpracy z siecią Biedronka ma szansę trafić do większego grona fanów komiksu i wielbicieli tego smaku napojów. Wcześniej na rynku w Polsce pojawiła się lemoniada z Yuzu oraz napój energetyzujący Kajko i Kokosz na bazie Yerba Mate.

Foto: mat. prasowe Browar Jan Olbracht/ napoje Kajko i Kokosz
Foto: mat. prasowe Browar Jan Olbracht/ linia produkcyjna lemoniady Kajko i Kokosz

Nowości związane z napojami Kajko i Kokosz na bieżąco będą pojawiać się między innymi na fanpage’u Fundacji – facebook.com/FundacjaKreska oraz www.browarolbracht.pl

red. Fundacja Kreska